بهترین راه درمان چاقی

 

امروزه علم ثابت کرده است که؛ چاقی و اضافه وزن یکی از دلایل اصلی و تاثیرگذار در افزایش احتمال ابتلا به بیماری­ه ای مختلف است. با تغییر سبک زندگی و کاهش تحرک روزانه، بر تعداد افرادی که دارای اضافه وزن هستند اضافه می­شود و در نتیجه سلامت جامعه نیز به خطر افتاده و در نهایت نیز هزینه­ های سنگینی برای درمان بیماری ­ها به خانواده­ ها و در نهایت سیستم بهداشت و درمان کشور تحمیل می­شود. علاوه بر بحث سلامت، لاغری و زیبایی اندام همواره از لحاظ زیبایی شناختی و زیبایی ظاهری مورد توجه بوده و افراد زیادی از راه­ های مختلف اعم از رژیم ­های غذایی، ورزش و جراحی و غیره درصدد کم کردن وزن و حفظ تناسب اندام و زیباییِ هرچه بیشتر ظاهر خود هستند.

چگونه لاغر شویم درمان چاقی چیست آیا باید از قرص لاغری و چربی سوز استفاده کنیم؟ سوالات مهمی است در ذهن افرادی که قصد کاهش وزن دارند، اما متاسفانه به قدری تبلیغات کذب و غیر علمی بخصوص درباره قرص های لاغری فراوان است که اکثرا روش نامناسبی برای کاهش وزن خود انتخاب می کنند!

پاسخ کوتاه به این سوالات این است که اصولا در یک برنامه کاهش وزن مناسب نه نیازی به استفاده از قرص لاغری است و نه کم خوری و با یک برنامه غذایی مناسب و تحرک کافی علاوه بر کاهش وزن می توان بر سلامت خود نیز افزود.

 غذا خوردن

در این پست به علل چاقی و راه های کاهش وزن میپردازیم تا این مشکل نسبتا شایع را برطرف کنیم.بیست و یکیا

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

وب سایت رسمی دی جی مرتضی چیذری مرتضی چیذری ایران سلامت گروه دوبله اینترنتی آژیراک دانلود کتاب وبلاگ مبین روشناس بکتاش دکور آپشن خودرو شرکت اعزام دانشجو به اوکراین سایت تفریحی فیلم دانلود آموزشی پیامک زناشویی خنده دار عاشقانه انیمیشن آنتی ویروس آرایشی زنانه رایگان دانلود فیلم رایگان هاست رایگان هاست رایگان